hero-polen.png

Witamy w Ragn-Sells Recyclables

Firma Ragn-Sells prowadzi działalność za pośrednictwem szeregu spółek istniejacych w Szwecji, Norwegii, Danii i Estonii. Na terenie tych krajów odbieramy i segregujemy materialy nieprzetworzone, aby następnie dostarczyć odpowiednia jakość klientowi na terenie całej Europy.

Ragn-Sells Recyclables to organizacja, która jest w całości odpowiedzialna za sprzedaż materiałów nieprzetworzonych z ramienia grupy Ragn-Sells i która jako jedyna posiada do tego upoważnienie. Zajmuje się ona także nabywaniem usług logistycznych w zakresie dostarczania nieprzetworzonych materiałów.

  • Papier
  • Tworzywo sztuczne
  • Złom, metale, odpady elektryczne i elektroniczne
  • Wióry z odzysku
  • Zużyte paliwo
  • Granulaty kauczukowe
  • Odpady niebezpieczne

Grupa Ragn-Sells każdego roku odbiera i przetwarza 1,5 miliona ton odpadów, które są wykorzystywane do odzyskiwania materiałów, jak i energii. Ragn-Sells Recyclables posiada bogatą ofertę materiałów różnej klasy, zgodnie z potrzebami naszych klientów.

Spółka nabywa także produkty z przetworzonych odpadów, co jest niezwykle korzystne dla nas w przypadku umów o dostawę.

Każdego roku przewozimy i dostarczamy 1,5 miliona ton przetworzonych odpadów, co w znacznym stopniu przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Aktywnie pracujemy nad wydajnymi i ekologicznymi rozwiązaniami przynoszącymi korzyści zarowno finansowe, jak i środowiskowe.

Witamy w Recyclables! Mamy nadzieję, że znajdą Państwo na naszej stronie przydatne i interesujące informacje.

Chętnie porozmawiamy z Państwem!

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do skontaktowania się z nami:

Magdalena Kwarta
Quality & Environmental manager Import/Export
Mobile: +47 466 48461
E-mail: magdalena.kwarta@ragnsells.com